| anonim_4396 a întrebat:

Site-ul eMAG.ro ofera transport gratuit sau trebuie sa platesc o taxa? Si inca ceva iti transporta obiectul cumparat direct acasa?

Răspuns Câştigător
| PuLs a răspuns:

Salut! Nu trebuie sa platesti daca comanda ta depaseste 90ron. Si da iti vine acasa.

6 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Inainte indiferent de pretul obiectului, transportul era gratuit. Acum, daca produsul nu depaseste 90 de lei trebuie sa platesti o taxa de transport. Si da, curierul te suna cand este in fata casei/blocului, iti inmaneaza pachetul, semnezi si asta-i tot.

| tibi95cj a răspuns:

Salut! Da trebuie sa platesti transport, si da iti vine obiectul acasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A da si in pretul afisat este inclus si tva?

| AlexMC a răspuns:

Nu trebuie sa platesti phbbbbt daca produsul comandat este peste 90 de lei si da, iti aduce acasa happy funda?smug

| Micu12 a răspuns:

Transportul gratuit este pana la showroom! daca vrei sa iti vina acasa trebuie sa platesti