| SandraShAtat a întrebat:

spuneti-mi va rog ceva site-uri cu ajutorul cărora as putea avea mai mulți follow-eri si like-uri pe Instagram...si va rog,nu începeți cu chestiile da follow și like-uri la alti utilizatori, foloseste hastag-uri ...deja fac chestiile astea...pe net pot cauta (si am cautat)eu, deci poate ceva ce ați folosit voi și merge 100%.Vă rog, explicati-mi detaliat cum trebuie sa procedez... funda daca functioneaza...multumesc!^^

2 răspunsuri:
| AndraAndraAndraIoanaIoanaIoana a răspuns:

Pai sunt generatoare foarte multe pe app-store si google-play. Cauta ceva gen "insta followers" si o sa ai muuulte variante...winking

| SandraShAtat explică (pentru AndraAndraAndraIoanaIoanaIoana):

Alea dau informații de genul cine mi-a dat unfollow, cine nu da follow back, new followers...sad