| RaLuCa23 a întrebat:

Stie careva daca este vreun truc sa trec peste o intreaga conversatie pe facebook si sa ajung exact la inceputu conversatie? este o conversatie care mi-ar lua jumatate de zi sa derulez inapoi si eu am nevoie sa ajung exact la inceput! Acolo imi da cauta mesaje in aceasta conversatie dar nu stiu cum sa caut, ce trebuie sa scriu prentru cautare! Multumesc

3 răspunsuri:
| Shun12 a răspuns:

Salut! Uite aici micul tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=9bFlNChIeJM (sper ca e voie cu link'uri-nu am habar)
Iti va face chatul full screen si iti va fi super usor sa dai un mic scroll sus-jos.
Iar la comentarii gasesti si raspunsul cum sa il opresti(scriptul care mareste chatul). Bafta!

| RaLuCa23 explică (pentru Shun12):

Multumesc!

| Shun12 a răspuns (pentru RaLuCa23):

Cu placere!