| silvy23bibi a întrebat:

Buna, stie cineva ce trebuie sa bifez si ce nu pentru a instala daemon tools in siguranta (fara virusi) sau un site sigur?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa Daemon Tools, Virtual Clone Drive e cel mai bun si usor de folosit.

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Nu recomand Deamon Tools. Aplicatia e rasnita, consuma multe resurse. Incearca WinCDEmu. Aplicatia e complat gratis, iti permite sa deschizi fisiere.ISO la fel de rapid ca si cum ar fi niste simple foldere - fara interfata, fara reclame, montare instanta.

http://wincdemu.sysprogs.org/

| TrustMeIKnow a răspuns:

De ce ai mai folosii Daemon Tools sau orice similar?
De la windows 8 in sus ai tot ce face Daemon Tools direct in windows.

| SantalPorcocale a răspuns:

Stii ca in loc sa fi pus intrebarea asta puteai sa intri pe site-ul lor oficial si sa descaci daemon tools lite, nu?