| Geany_Geanina_1994 a întrebat:

Buna, stie cineva cum as putea sa recuperez un email sters din greseala si din cosul de gunoi?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai ai cum.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ar ma fi o singura varianta, intrii in setari la emailuri primite si daca nu s-a sters i l poti recupera, dar daca cumva ai dat sterge definitiv toate mesajele numai ai ce sa faci.

| gabicoo a răspuns:

Imposibil!

| Bizon95 a răspuns:

Din webmail nu mai ai cum
daca ai outlook sau alt client local, si nu ai facut sync intre client si server, atunci inchizi clientul, intrii cu webmail, si il salvezi in alta parte/tiparesti/forwardezi/etc. sau setezi un nou client de mail
PS daca e in telefon, atunci, cu toate ca e "client local", totusi, adioz si nu am cuvinte, ala face sync odata la 20 de secunde!

| GouDidodino a răspuns:

Nu ai cum, încearcă să iei legatura cu expeditorul si roagă-l să-l retrimita