| NoteMuzicale24 a întrebat:

Buna!
Stie cineva cum pot pune o poza clara tot peste aceeasi poza dar cea din spate sa fie clara.Nu stiu daca intelegeti ce vreau sa spun,dar sper sa se prinda cineva!
P.S:Scuzati categoria, nu am stiut unde se incadreaza exact intrebarea!

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu e foarte clar dar probabil ca Photoshop sau gimp (gratuit) pot realiza ceea ce iti doresti. Poti suprapune doua copii ale aceleiasi imagini, eventual cu ceva prelucrare, una peste alta.

| simpluone a răspuns:

Eu cred ca te referi focalizarea in acelasi timp al unui plan indepartat si plan apropiat a unei poze? Sau?