| Abigaiil a întrebat:

Buna happy... stie cineva cum pot sa recuperez fisierele sterse? ca am sters multe imagini si apoi le'am sters si din recycle bin. si acum mi-am dat seama ca am sters un folder pe care nu trebuia si vreau sa il recuperez straight face. stie cineva daca e posibil sa fac asta?

Răspuns Câştigător
| Sapphire a răspuns:

Incearca acest program: Recuva http://www.piriform.com/recuva/download

8 răspunsuri:
| HardcoreCountry a răspuns:

Vezi daca poti face ceva cu programul Recuva

download http://www.piriform.com/recuva/download

| Saraaaa_6669 a răspuns:

Pai nu poti sa mai faci asta sad. daca le-ai sters si din Recycle Bin, s`au sters in memoria calculatorului cu totul sad.
sper ca te-am ajutatwinking
fundiiiitsa?
batting eyelashes
>big grin

| Xonia a răspuns:

Numai poti

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Cu Recuva.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaa, normal ca poti incearca programe gen recuva

| Luv you a răspuns:

Daca leai ters din recycle bin nu cred ca poti s le recuperezi.sad

| anonima2562 a răspuns:

Din cate stiu nu se mai pot recupera daca ai golit si recycle bin:-s am patit si eu cam acelasi lucru si am fost nevoita sa ma resemnez

| katalynnk_4507 a răspuns:

Cred ca descarca numai poze, mie asa mi-a facut.