| Mirris a întrebat:

Stie cineva cum pot scoate bani de pe empowr? Am in balanta 720$ si ii am mai mult de jumatate de an.Am inteles ca trebuie asociat un card sau contul paypal, iar pe contul paypal trebuie sa am minim 1$si momentan nu am niciun $. Card de credit nu am, decat de debit(prin care scot alocatia)si imi respinge cardul.Cum ii pot scoate altfel daca ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Nu iti asocia cardul cu empowr o sa-ti ia 50 de euro de pe el, cei 720$ n-o sa ii primesti niciodata deoarece e scam. Gandeste logic, nimeni n-o sa-ti dea bani pentru ca ti-ai facut cont la ei deoarece ei n-ar castiga nimic din asta, ci ar pierde

| Mirris explică (pentru BroascaCuElice):

La asta m-am gandit si eu de aceea vreau sa ma lamuresc ce e de fapt siteul asta caci si asa e in engleza si nu prea inteleg(nu prea mi-a placut engleza la scoala)

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Empowr este 100% scam!

| DamianTPU a răspuns:

Site-ul e un mare scam.
Chiar nu te-ai interesat niciodata sa aflii?
Din cate stiu, atunci cand introduci cardul, iti fura banii si ramai cu ochii in soare. Nu iti va da nimeni 720$ doar pentru ca ai stat in jur de jumatate de an.
Crede-ma. E scam. Cauta pareri online.

| Mirris explică (pentru DamianTPU):

Am cautat pareri despre site si spuneau ca au scos bani ba mai mult afisau poze cu extrasul insa nici eu nu prea mai stiu ce sa cred de aceea vreau sa ma lamuresc

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Mirris):

Bani primesc doar "success coaches" dar nici aia nu primesc sume de genul 700$ ci intre 100-300$. site-ul e 100% scam deoarece inainte avea alt nume si l-au schimbat dupa ce a aflat lumea ca sunt scammeri

| mariantos a răspuns:

Buna ziua.Si eu am patit-o de trei ori cand mi-au retras direct din contul bancar asociat contului PayPal cate 50 $. Nici banca nu a putut sa opreasca operatiunea desi i-am avertizat in prealabil.Acum vreau sa inchid contul dar mi se cere parola pe care nu o mai stiu, am uitat-o.Stiti cum se poate afla parola? Daca dau pe recuperare parola mi se spune ca imi trimit instructiuni pe email dar nu mai trimit nimic.Astept raspuns la enescu.marian58@gmail.com.Va multumesc.

| Mirris explică (pentru mariantos):

Nu stiu ce sa spun pt.ca nici eu nu ma pricep de aceea am si intrebat aici.Incearca sa stergi contul empowr poate asa se sterge tot