| Babygirl90 a întrebat:

Stie cineva cum sa fac sa imi apara la notificari "amintiri" din anii trecuti, din ziua curenta? Nu stiu cum sa explic altfel

5 răspunsuri:
| SorinelF86 a răspuns:

Iti explic din vedere pe PC, pe tel nu stiu, ai in stanga ecranului in lista aceea la aplicatii una numita ïn aceasta zi" acolo iti arata amintirile iar sus in dreapta ai setari si posibilitatea sa activezi dezactivezi notificarile

| Babygirl90 explică (pentru SorinelF86):

Nu gasesc

| SorinelF86 a răspuns (pentru Babygirl90):

Te uiti in lista cu aplicatii si undeva ai aceasta http://prntscr.com/a62iyk

| Babygirl90 explică (pentru SorinelF86):

Pur si simplu nu am in aplicatii. Oare de ce?

| SorinelF86 a răspuns (pentru Babygirl90):

Https://www.facebook.com/onthisday incearca linkul asta fiind conectata la facebook pe pc,