| raulihno a întrebat:

Bună, știe cineva dacă pot schimba doar sticla de pe fata la Huawei p9 lite 2017, touch-screenul merge fără probleme și dacă da cât ar costa cu manopera cu tot?

Răspuns Câştigător
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Geamul comandat pe Emag costa in jur de 80 ron. Daca gasesti un GSm unde iti accepta sticla ta iar ei doar sa ti-o monteze. e ok. Insa la ei, sticla sunt sigura ca e mult mai scumpa + manopera. Cred ca ajungi pe la 250-300 ron lejer

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Se poate orice daca ai bani; pretul difera in functie de locul unde ti-l repari, exemplu de un pret:
https://remogsm.ro/......smart.html

| DorofteiGabriel a răspuns:

Poti sa iti dai comanda pe ebay, sunt kituri Diy ( do it yourself= fa-o tu insati) de genul complete cu tot ustensilele necesare, treaba o sa fie mai prietenoasa cu buzunarul si in plus o sa inveti si ceva nou, baftawinking