| OrangeWind a întrebat:

Stie cineva daca yahoo messenger are vreo problema? De vreo doua zile mi se blocheaza intruna, si pe calculator si pe laptop.Restul calculatorului merge foarte bine chiar si internetul, numai yahoo nu stiu ce are.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai configuratie mica la pc si mai rulezi si alte programe in paralel cu messul si viteza internet e mica... e normal sa se mai blocheze din cand in cand! cand stai pe mess inchide celelalta aplicatii sa vezi ...mai face?

| CataC a răspuns:

Salut
Nu, nu are, incearca sa schimbi parola si sa-l rienstalezi, probabil se joaca cineva cu tine. Instaleaza maxim 10, yahoo messenger 11 nu este inca varianta stabila.
Succesuri happy