| inimadeinger a întrebat:

Buna stie cineva de ce mi se deschide mai multe pagini la net de exemplu caut ceva si nu imi da pe aceeasi pagina mi se dechide alta si cum sa fac sa nu mi se mai deschida atatea pagini happy funda

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru firefox: in casuta de cautare tastezi: about:config, search: browser.link.open_newwindow -> dublu click pe browser.link.open_newwindow -> 3 -> ok

3 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru internet explorer: setari -> internet options -> tabs -> "open links from other programs in" bifezi "a new tab in the current windows" -> ok => apply

| inimadeinger explică (pentru SuicideSilence):

Scuze ca nu am mentionat eu folosesc mozila firefoxhappy:* pe asta cum sa fac merci anticipat