| dirtyraccoon a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara cartuse color si negru ORIGINALE pentru o imprimanta HP ENVY 5546 mai ieftin? Apropo tin sa va avertizez cu privire la incarcarea cartuselor. Am incarcat recent cartusele si respectivul care le-a incarcat mi-a schimat cartusul color original cu unul fals din care a curs cerneala in continuu. In plus au durat foarte putin. Va sfatuiesc sa va scrieti pe ele sau sa lipiti un abtibild ceva daca le incarcati.

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si cum te-ai prins ca e fals?

| dirtyraccoon explică (pentru K0sti):

Curgea din el incontinuu si in plus am facut o revizie a cartuselor si pe ea scria ca,, cartusul color pote sa nu fie un cartus original." In plus cel de la magazin a lipit abtibildul cu firma magazinului sau doar pe cel negru, ca ala era ok... straight face

| K0sti a răspuns (pentru dirtyraccoon):

Ia pune tu cartusul pe un servetel si lasa-l la scurs, dupa care mai discutam...
Ti l-a umplut prea rau, de aia curge! Hai sa mai invatam si putina tehnica inainte de a da cu batul! Pune mana si incarcati-le singura, ca e extrem de simplu si un copil de gradinita o face si atunci nu mai ai pe cine sa dai vina!

| octav005 a răspuns:

Ai incercat la media galaxy. altex,?

| dirtyraccoon explică (pentru octav005):

Nu, este mai ieftin acolo?

| octav005 a răspuns (pentru dirtyraccoon):

Cam așa sunt preturile peste tot. Parcă sunt vorbiți unul cu altul

| artfoto a răspuns:

De cate ori schimbi cartusul? iti recomand daca inlocuiesti foarte des cartusele sa treci pe imprimanta cu ciss. Referitor la intrebarea ta iti recomand magazinul asta http://www.cartuse-imprimante.net/

| Talpis_Constantin_1987 a răspuns:

Eu vand cartuse compatibile cu chip toate noi sigilate, Hp, Epson, Canon 0751379947 nr de contact