| maphiotul a întrebat:

Buna,
Stie cineva la prostia de televizor Horizon dupa ce setez programele favorite cum naiba pot viziona canalele ce le-am trecut in lista?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta pe telecomanda unde poti alege listele programelor:
"Toate programele", "Programele favorite" etc.
Alegi programele favorite (alese de tine).

| maphiotul explică (pentru Bula):

Nu stiu exact unde si cum da o sa caut mai bine.la prima cautare nu am gasit

| maphiotul explică (pentru Bula):

Merge,super!
Mersii mult

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intrii in setari si dai la editare canal numar nou si de exemplu ai pro tv pe 110 si vrei sa il muti pe canalul 5, dai 0005 si ok din telecomanda si atunci noul canal este pe 5

| maphiotul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da? super
O sa incerc ca is plecat de acasa acum
Sper sa functioneze la modelu asta

| maphiotul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am reusit cum ai zis
Foarte folositoare infoarmatia
Dar fundă i-am dat la Bula pentru ca el a raspuns la esența intrebarii sa zic asa...
Oricum, iti multumesc

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru maphiotul):

Multa sanatate ma bucur ca a ti reusit, o zi frumoasa va doresc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai tutoriale fimulete pe Youtube cum sa setezi programele favorite

| maphiotul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am cautat si pe Youtube da nu am gasit exact ce caut
Iar manualul online de utilizare care l-am descarcat are 80 de pagini cu toate prostiile

| Sn4k3 a răspuns:

Dai pe lista de canale si daca apesi pe sageata de stanga sau dreapta, ar trebui sa iti apara sa alegi lista de canale favorite.

| maphiotul explică (pentru Sn4k3):

Bine zis,, ar trebui"
Asa am incercat dar nu merge