| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva o aplicatie care sa mearga si pe telefonul Samsung star 2 dar si pe laptop care sa instalez un fel de messenger?
Ce vreau sa fac? Eu sunt in Vodafone si tel iubiitei in Orange si imi ia cam multi bani sa trimit sms-uri pe tel ei si invers. Are mess pe telefon dar din pacate nu merge.As vrea sa stiu daca exista un program cu are sa pot da mesaje de pe laptop pe tele ei si invers,gratuit care sa nu ceara bani, doar trafic. Vreau sa va spun ca am bluestcks instalat deci aplicatia poate fi doar pentru mobil sa gasesc in google play. Preferabil acea aplicatie sa aiba optiunea de a da un beep ceva telefonului cand primeste mesaj.Multumesc.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai dreptate! Eu nu m-am uitat ce telefon este mai taoata lumea tanara are astazi un Android. Cu ala nu poti face nimic. Imi pare rau!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca telefoanele voastre sunt cu Android, instalati-va Viber: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.viber.voip&hl=ro

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Samsung-ul star 2 nu are android. Sau nu stiu eu.Stiu ca are aplicatia yahoo! messenger care nu mereg, nu se conecteaza, da o eroare si Palringo care nu pot eu sa-l descarc. Deci are sau nu android sa intru pe play si sa descarc Viberul?

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate! Eu nu m-am uitat ce telefon este mai taoata lumea tanara are astazi un Android. Cu ala nu poti face nimic. Imi pare rau!