| myrunna13 a întrebat:

Buna stie cineva programe de editat poze- vintage? laughing si "deformari" si din astea. Inafara de picnik, pizap, blingee, pixlr - le stiu deja happy. Dau funda big grin.

4 răspunsuri:
| mariamar1997 a răspuns:

Incearca sa descarci photoshop CS5 demo si dupa ce iti expira zilele de demo cauti pe youtube SERIAL KEY PHOTOSHOP CS5 (sunt fff multe coduri si sunt bune)

| BellaKiოNana a răspuns:

Photoinstrument happy e super

| adelinutu1 a răspuns:

Buna incearca photo scape sau photo shine sper ca ti-am fost de ajutor, funda?