| Atim a întrebat:

Stie cineva un sitie prin care as putea converti fisiere video avi intr-un format pe care sa il poata citi Itunes-ul? Am incercat mai multe care converteau in "Apple format" sau "qucktime format" dar tot nu mi le citeste. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| WereWolf683 a răspuns:

Hey, uite un coverter online care te ajuta cu siguranta unica chestie este ca e in RUSĂ dar datorita serviciului google de traducere a paginilor nu cred că e o problemă. Baftă!

| Atim explică (pentru WereWolf683):

Are si versiune in engleza. L-am mai incercat, dar nu mi le citeste