| Anaa939839393 a întrebat:

Stiti cum as putea bloca instalarea unei aplicatii de pe magazin play dar fara aplicatii anume? Adica daca cineva imi umbla in telefon si vrea sa instaleze o aplicatie, eu vreau sa blochez acea aplicatie ca sa nu o mai poata instala. Se poate, stiti? Dar fara aplicatii anume! Adica din setari. Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acel cineva nu ar trebui sa iti umble in telefon. Pune cod la telefon.

| Anaa939839393 explică (pentru darrio2007):

Daca ai un copil mic si vrea sa instaleze jocuri, il lasi dar sunt jocuri care trebuie blocate, care el nu ar trebui sa se joace

| darrio2007 a răspuns (pentru Anaa939839393):

Aha, ii asiguri viitorul copilului. Va deveni dependent ca multi alti copii. Excesul de multe ori nu este bun.

| Anonimus107 a răspuns:

Se poate prin setari, apesi pe "aplicatii" si dai de magazin play, vezi detalii pentru parola

| Anonimus107 a răspuns (pentru Anonimus107):

Oh nu, am gresit! Ci sa dai la siguranță si confidențialitate si apare aplicatii blocate, la mine asa imi arata si am pus parola la galerie rolling on the floor