| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Stiti cumva daca pot lua legatura cu cineva care lucreaza la Facebook? Anul nasterii pe care il am trecut nu este cel real si vreau sa imi pun anul meu de nastere adevarat. Am facut prostia de a-l schimba de cateva ori in trecut. Au trecut vreo 2 ani de cand l-am schimbat ultima oara si inca nu merge sa il schimb. Am facut si o cerere pentru a schimba data nasterii, dar nu am primit niciun raspuns.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ei ți-au blocat opțiunea, nu mai e nimic de făcut. Te afectează numai dacă ți se solicită verificarea identitatii, altfel nu ai de ce să îți faci griji. Fă-ți un nou cont, unde vei scrie datele reale.

| BlindMirror a răspuns (pentru floresdemayo):

O fi fost unul dintre cauzele izolate în care femeia vrea să pară mai în vârstă decât este. big grin

| LPCTSTR a răspuns:

Nu mai ai ce face, ce poti face este sa-ti ascuzi data nasterii din optiunile pentru confidentialitate ca sa nu bagi oamenii-n confuzie.

| Meme10Meme a răspuns:

De ce nu ai pus data reala de la inceput? Erai un copil troll de 10 ani sau ce?

| BlindMirror a răspuns:

Pur și simplu nu poți. Bad luck for you.