| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva de ce nu imi apare chat-ul pe tableta cand intru pe facebook? Si de ce nu arata ca sunt online? Mi-am cumparat-o ieri si nu mi-am instalat nimic inca pe ea decat google chrome.Cum as putea sa vad chat-ul la facebook si sa apar online.A..si inca ceva. Pot sa dau video call pe tableta? Funda si vot restul.Multumesc mult! O zi buna tuturor!

Răspuns Câştigător
| DimaIsTheBoss a răspuns:

Da poti sa faci video call insa descarca-ti programul facebook messenger din GooglePlay(magazin play) si atunci vei putea sa stai linistita pe chat cat poftesti
A da...apropo...nik nu ti-ai descarcat pe tableta?
Pai pe facebook ai intrat de pe chrome?
Descarca-ti si aplicatia facebook
Sper ca am fost util big grin

| Valentina036 a răspuns (pentru DimaIsTheBoss):

Imi poti spune te rog cum caut programul in Magazin Play(Adica cum scriu la asta ma refer)? Apropo..ai funditawinking

| DimaIsTheBoss a răspuns (pentru Valentina036):

Meeeeerci! E pentru prima data big grin
Pai e destul de simplu
Intri in magazin play si trebuie sa iti apara chiar in coltul din dreapta sus o lupa
Scrii numele programului si dai search