| Teutzu9714 a întrebat:

Stiti cumva niste servere goale de minecraft pe care eu si prietenul meu sa putem juca cv gen CO-OP?

Am incercat sa-mi fac server dar am o problema. el nu poat intra

In fine, daca stiti vreun server non-hamachi de preferat, postati aici va roog!

FUNDA!

14 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Server gol nu este dar e un sv foarte bun. Vreti sa faceti CO-OP adica ep. pe youtube? Sau cum? Oricum intra pe
mc.lolzidle.com big grin

| Shmooks a răspuns:

Intra pe avrnet.ro:25565 si poti face co-op cate doresti. Si daca faci reclama la server(nu pe alte servere) primesti grad.

| Dinamovistu_Lorenzzo_1990 a răspuns (pentru Shmooks):

Si eu caut acelasi lucru, dar ce versiune este?

| Rushmaster448 a răspuns:

Nu cred ca sunt sv onine goale pe care doar voi 2 sa puteti juca happy dar daca vrei mash putea alatura si eu voua am sv de minecraft jucam doar noi 3 happy survival coop contact me pe skype wolfuniqe sau yahoo wolf_uniqe

| Rushmaster448 a răspuns (pentru Rushmaster448):

Nu mai joc minecraft asadar nu dati add degeaba si nici sv nu mai am

| Dinamovistu_Lorenzzo_1990 a răspuns:

Pa ce versiune de mc ai?

| Teutzu9714 explică:

Nu chiar sa postam pe youtube dar da, vrem sa facem un co-op. Ma puteti ajuta cu un server? sa mi-l faceti voi daca stiti? Va rog chiar imi doresc sa fac un cooperative

| curiosu2013 a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru dar nu gasesc.As vrea sa ma alatur si eu voua

| curiosu2013 a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru dar nu gasesc.As vrea sa ma alatur si eu voua.

| Kortagho2013 a răspuns:

Daca vreti un sv de minecraft (dar cu hamachi) vas putea face eu, dar cu conditia sa ma alatur si eu. (lasati-mi idu pe mess)

| Kortagho2013 a răspuns:

Daca vreti un sv de minecraft (dar cu hamachi) vas putea face eu, dar cu conditia sa ma alatur si eu. (lasati-mi idu pe privat)

| zonka12 a răspuns:

Pai daca vrei ca sa poti sa faci un server Hamachi ca sa intre prietenul tau prebuie sa intri in:START sa intri in WINDOWS FIREWALL SI SA IL DEZACTIVEZI DACA AI NEVOIE DE MAI MULTE INFORMATII CONTACTEAZA-MA raresmircea86@yahoo.com