| anonim_4396 a întrebat:

Buna stiti un program pe baza de imei cu care sa imi aflu codul de siguranta la Nokia c1-01?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu exista. Cel mai ok ar fi sa-l resoftezi daca ai uitat codul.

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Si cum il resoftez ca nu se poate conecta telefonul cu calculatorul prin usb?

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Si cum il resoftez ca nu se poate conecta telefonul cu calculatorul prin usb.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti afla codul de siguranta la telefonul tau. Dar incearca sa-l resoftezi.

Trebuie sa mearga sa se conecteze. Daca nu, cauta un tutorial pe google fix pentru problema ta. Sau du-l la un service si cere-le ajutorul.

O zi placuta happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

L-am dus la service si mi-au spus ca nu se poate conecta.