| Albinuța767 a întrebat:

Sunt indecisă vreau sa imi cumpar un smartphone din banii economisiți. Până în 250 lei. Fază e ca toate telefoanele văzute ori li se descarcă repede bateria sau nu merg corespunzător și nu stiu ce sa imi iau. Vreo sugestie sau să mai aștept până voi avea mai mulți bani economisiți? Telefoanele vazute sunt myria Allview și Lenovo

5 răspunsuri:
| SomeBody12425356 a răspuns:

Hello Albinuto, eu ti-as recomanda sa iti iei un telefon second-hand, care la momentul lui a fost de top. De exemplu aia putea opta pentru IPhone 5, il poti gasi la aproximativ 400 de lei intr-o stare buna.
Iti recomand sa il iei personal de la vanzator, ca sa poti verifica daca telefonul are defecte, urmareste cat de repede se descarca bateria in timp ce il butonezi.
Bafta!

| pqGro a răspuns:

Buna! Eu zic sa mai astepti sa strangi bani, si cand iti iei ceva mai scump, macar sa stii ca este bun. sau doar mai asteapta, poate vor aparea oferte mai bune, si stiu ca esti nerabdatoare, si eu strang bani sa imi iau un telefon nou, si e greu, deci succes! :*

| Albinuța767 explică (pentru pqGro):

Mersi dar ce telefon mi-ai recomanda?

| Albinuța767 explică (pentru pqGro):

Cred ca voi aștepta mai astepta și voi mai strânge bani. Doar telefoanele nu plecă nicăieri laughing baftă și ție

| pqGro a răspuns (pentru Albinuța767):

Eu ti-as recomanda ceva de la Samsung, dupa mine sunt cele mai bune. gasesti ceva ieftin si la Samsung, si sunt destul de bune.