| Gavrilă_Aurelia_1999 a întrebat:

Bună! Sunt plecata în Spania de aproape o săptămâna și de cand am ajuns nu îmi pot utiliza cartela sim. Nu pot sa sun sau sa dau mesaje, nici pe atât sa le primesc si ma chinui sa îmi dau seama cum sa rezolv asta de mai bine de 5 zile.
Mi-am activat și Roaming-ul, dar la *100#, fiindcă la aplicația my Vodafone nu îmi mai știu parola și nici numelelaughing, pe lângă asta am vrut sa îmi fac cont nou și ce sa vezi?! Mi-au trimis un cod însă nu îl pot vedea. Am nevoie de ajutorrrre

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Fatal error - trebuia sa te asiguri ca ai roaming activat inainte sa pleci din tara.

| Gavrilă_Aurelia_1999 explică (pentru flixbuster):

L-am activat, asta e problemahappy

| flixbuster a răspuns (pentru Gavrilă_Aurelia_1999):

Roaga pe cineva din tara (din familie?) sa vorbeasca la Vodafone, poate rezolva ceva.