| anonim_4396 a întrebat:

tata mi-a trimis un notebook de la Italia si se aude galagie de la hdd, el este nou, si nu stiu de ce face galagie, e normal? face ca un parait, am facut teste si arata ca tot normal? cine mai are notebook la voi tot asa face?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coolerul face toata galagia, probabil nu e fixaat bine

| untu a răspuns:

Nu trebuia sa trimita notebookul si vezi ce poate sa facă transportul asta sa ajungă pana la destinatie! Du-l la reparat la un service si spune-i sa fixeze bine coolerul si să diagnostigheze gratuit daca totul este in regula! Atât!