| TudorMN a întrebat:

Buna telefonul meu are ecranul stricat si vreau sa fac rost de e-mailul de la Magazin Play deoarece am cumparat un joc si nu vreau sa-l pierd
PS: nu mai vreau sa schimb ecranul deoarece costa mult si s-ar putea strica in cateva luni plus ca ma gasit un telefon mai bun

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta emailul in pc.

| danutz2006 a răspuns:

Cand vei introduce sim-ul intr-un nou telefon si vei face autentificarea, la unele dispozitive ai optiunea de a iti instala automat toate aplicatiile care existau in vechiul dispozitiv.