| AllForOne a întrebat:

Telefonul Samsung L600 - Pink Ribbon ce marime de card suporta? Cardul meu are 2 GB si nu-l suporta. Vreau sa stiu daca are telefonul o problema sau toate telefoanele Samsung L600 - Pink Ribbon nu suporta card de 2 GB.

2 răspunsuri:
| anca_3211 a răspuns:

Nu este vorba de compatibilitate, daca ai cardul de mai demult, adica l-ai folosit si pe vechiul tau telefon, care era de la alta firma, atunci va trebui sa formatezi cardul pentru a-l putea folosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung L600 suporta doar de 1 gb dar si de 2gb dar iti va merge foarte greu si daca nu il citeste e telefonul de vina