| ben110 a întrebat:

Bună,

știe cineva Cum pot intra în contul de Facebook dacă nu îmi funcționează parola fără sa o schimb. Normal se poate apăsând butonul,"ti-au uitat parola " și la step 3 parcă când trebuie sa introduci parola noua este un buton "skip" știe cineva Cum pot face sa sar peste? nu imi mai apare acel buton.menționez ca nu a fost spart, mi S-a mai întâmplat, de aia nu vreau sa schimb din nou parola. Mulțumesc

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Pai de ce nu functioneazsa parola? incerca ca introduci corect numele si parola ta.
iar daca ai uitat parola, iti cere o verificare prin adresa de email.