| Janina_Maria_1995 a întrebat:

Știe cineva de vreun internet cafe în Constanta?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Daca te uitai in josul paginii, observai ca ultimul update al acelei pagini a fost facut in 2011. Nici una dintre salile de jocuri/internet de acolo nu mai exista.

Ca raspuns la intrebare, in zona centrala a orasului, nu mai exista nici un internet cafe. Se poate sa mai fie cate unul uitat de lume, prin cartierele marginase, dar unde, nu stiu sa-ti spun.

1 răspuns:
| JackR a răspuns (pentru hanakoikezawa):

Daca te uitai in josul paginii, observai ca ultimul update al acelei pagini a fost facut in 2011. Nici una dintre salile de jocuri/internet de acolo nu mai exista.

Ca raspuns la intrebare, in zona centrala a orasului, nu mai exista nici un internet cafe. Se poate sa mai fie cate unul uitat de lume, prin cartierele marginase, dar unde, nu stiu sa-ti spun.