| Qazws a întrebat:

Buna! Știe cineva sau mai e cineva in situația în care Instagram nu trimite "Confirmation code" pe adresa de mail cu care am creat contul?
Nr. de telefon din păcate este unul vechi pe care nu îl mai folosesc, adresa de email fiind și aceasta una veche dar pe care am activat-o recent (Yahoo Mail). Recent mi-a fost "locked" (blocat) contul de Instagram și am nevoie de acel cod pentru a confirma identitatea însă acel cod nu îl primesc. Aceeași problema am observat că o am și la Facebook cu confirmarea numărul de telefon.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Probabil este o problema la ei. Mai incearca si in alta zi.

| Qazws explică (pentru Aasdfghj):

Incerc de câteva luni cu Facebook-ul și de câteva zile cu Instagram-ul.laughing mai aștept
Mulțumesc

| Oanaoni a răspuns:

Așa am pățit și eu. Încercă să te identifici cu acra autentificare cu 5 factori și acolo ai coduri de dezervă

| Qazws explică (pentru Oanaoni):

Nu pot să mă autentific, asta e problemahappy
Până nu primesc acel cod pe email sau numărul de telefon pe care nu-l mai am nu pot intra in cont