| Antonia90 a întrebat:

Buna!
Tocmai am instalat Google Chrome si vreau sa va intreb pentru ca eu nu sunt prea sigura:
Pot dezinstala Internet Explorer?
Are ceva daca il dezinstalez?
Ms:*
Puuup:*

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da se poate.Nu are nici o legătură cu Google Chrome. Dă-i eliminare din START/Control Panel/Add or remouve components/Add or remouve Windows Components; de unde debifezi Internet explorer. Şi apoi setează Google Chrome ca browser inplicit. Spre să te descurci că nu îi greu.Baftă.

| karellen a răspuns:

Nu. poti - daca te chinui - dar n-are rost. IE e legat de mult prea multe alte chestii din Windows (Help-ul de ex) pentru a merita sa-l dezinstalezi. pastreaza-l acolo ca nu cere de mancare
si in rest foloseste Chrome. e simplu

| KeepCalm a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie nu stiu ce sa facthinkinghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca browserul Opera ca e mult mai bun. Si lucrezi si cu multe ferestre in acelasi timp. Opera zic ca e cel mai bun actual.