| SegraveX a întrebat:

Bună, tocmai ce m-am dus la cineva sa îmi pun o folie de sticla, dar a rămas niște linii pe marginea telefonului, când l-am întrebat în legătură cu asta, el a spus ca ecranul telefonului este mai curbat și pentru ca sticla e prea mare ( nu prea mai țin minte exact, ceva de genul a spus), am decis sa îl las asa, oricum din greșeală am dezlipit coltul din dreapta sus și a rămas o bula de aer care este legata de marginile telefonului, pot sa scap de acea bula?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți face magie fără o bagheta magică din păcate!
Odată dezlipită, poți sa-ți iei adio de la folie, pentru ca se depun urme de praf pe folie, ceea ce împiedica "exterminarea" buclei nenorocite happy
Încearcă sa achiziționezi o noua folie, sau o încălzești, sa o înțepi usor cu un ac și sa o împingi treptat cu o bucățică de plastic uniform pe suprafața buclei. Nu îți recomand, e neprofesionist, dar e singura varianta.

Fundița?; x

| MădălinaMaya055 a răspuns:

Bula nu are cum sa fie de la ecran.Du-te la altcineva sa iti schimbe folia de sticla, pentru ca s-a miscat, deoarece nu a fost lipita bine.