| Alexandru074 a întrebat:

tocmai ce mi am cumarat o camra web cu leduri am instalat drivarul si nu stiu cum sa aprind ledurile..help me.

3 răspunsuri:
| mateicoca a răspuns:

Eu te pot ajuta sa le traduc oamenilor ce ai intrebat "Buna! Tocmai ce mi-am cumparat o camera web cu leduri. Am instalat driver-ul si nu stiu cum sa aprind ledurile... Help me. Dau funda."

| noreq a răspuns:

Lool, ai camera in loc sa o folosesti aprinzi ledurile?-tare faza,
in fine ca sa le aprinzi (nu ii stiu modelul camerei tale), te poti uita dupa un senzor (ca o gaurica) stingi lumina in camera si ai grija ca umbra sa acopere senzorul, daca nu se aprinde ledul inseamna ca acea camera e defecta si nu ii merge beculetul! =]]

| blackoutlet a răspuns:

Mai bine inbracate de pe Www.blackoutlet.ro