| moni94 a întrebat:

Buna happy
Tocmai ce mi-am luat Nokia Lumia 800, dar nu stiu cum sa pun poze sau melodii pe el si nici cum sa descarc pozele din telefon in calculator...
Am descarcat aplicatia ZUNE, dar nu reusesc nicicum straight face
Ma puteti ajuta?! Adica ca imi explicati pas cu pas cum sa fac?!big grin
Multumesc!:*

3 răspunsuri:
| Syssissy a răspuns:

Asta incerc si eu sa fac.eu am 710.nu mi-am descarcat zune ca nu a mers.dar imi incarca si nu stiu de cestraight face

| Cuthbert a răspuns:

Daca nu ai cablu de date cumpara...nu ai sa gresesti, car despre zune e inutil, sper ca te-am ajutatwinkingfunda?

| Daniel_Sanda_1988 a răspuns:

Cumpara alt telefonlaughing))) am si eu unul si nu ma descurc deloc