| crackster a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un laptop si mi-am instalat windows 7 pe 32 biti. Totul era bine, imi mergeau jocurile la 60 fps in medie, dar problema era ca din cei 6GB RAM, windowsul imi recunostea doar 3.
Mi-am instalat windows 7 pe 64 biti sa-mi recunosca tot RAM-ul dar problema este ca jocurile imi merg undeva la 1 fps. Precizez ca am instalat toate driverele si am facut update la driverul video.
Am configuratia:
Lenovo G580
CPU: Intel i5 3230 2.6 GHz
GPU: GT635M 2GB
RAM: 6GB
OS: Winows 7 ultimate 64 bit
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poate s-a suparat(laptop-ul) pentru Toate raspunsurile IDIOATE oferite la anumite intrebari, te-ai gandit la asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai instalat DirectX? Si mie mi s-a intamplat sa uit sa instalez dupa ce am reinstalat windows-ul.