| JustSomebody a întrebat:

Tocmai mi-am facut cont pe facebook (acum vreo 30 de minute) si nu am primit nici un mail de confirmare. Contul este facut pe o adresa de email pe care am facut-o inaintea contunul de facebook cu aprox. 10 minute. Daca vreau sa ma loghez, imi da parola incorecta, chiar daca este corecta. Si daca cer sa imi trimita un mail cu o noua parola sau ceva, nu primesc nimic. Ba chiar mi-a aparut ca email-ul pe care sunt conectata nu este acelasi cu cel de pe facebook. Ajutor! Ce sa fac?

1 răspuns:
| parvuconst a răspuns:

Mailul este in Spam daca nu iti apare la Inbox, se trimite instant.