| CanDy4Alecsa a întrebat:

Tot vad pe facebook in ultimul timp, persoane care isi pun poze pe facebook si locatia li se pune automat, dupa data, de exemplu: joi at 15:47, near Bucuresti. Eu cand pun o poza trebuie sa imi pun locatia dand pe 'add location' si imi apare ' X was at Paris '. Mention ca aplicatia Facebook are acces la localizare. Ce trebuie sa fac ca sa imi apara la fel? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Mai bine dezactivezi prostia aia. In felul asta oricine stie unde esti.

| Otto2014 a răspuns:

Asa fac si ei, nu e automat.

| madalinfindrihan a răspuns:

Pai si ei fac la fel ca si tine