| AlesiaAsh a întrebat:

:3 Am o problema cu telefon si am nevoie de parola de la gmail dar am uitat-o asa ca am scris pe Google gmail sign in si am incercat sa ma conectez aparea acolo -Alegeti adresa de gmail (pai am scris si zice ca exista si normal ca exista) si adresa de e-mail pe care am dat-o! Va rog sa ma ajutati! *mersi*

Aaa da. dau funda! P.S. (facebook daca nu ma descurc? )

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Pai tu ai auzit de "forgot password"? Sau pe romaneste,"mi-am uitat parola" (uneori apare si sub forma "ti-ai uitat parola"). Dai click acolo si incepi procesul de recuperare. Mai intai o sa te puna sa raspunzi la intrebarea de securitate. Daca o mai sti, e perfect. Recuperezi parola. Daca nu mai sti raspunsul la intrebare, ai un anumit numar de incercari. Nu mai stiu cate. Dar oricum nu poti incerca sa raspunzi de 50 de ori. La un moment dat te baga intr-un mod de recuperare mai avansat. Dar te anunt de pe acum ca iti pierzi vremea degeaba. Am incercat si eu si n-am ajuns nicaieri. Au nevoie de o groaza de informatii ca sa-ti recuperezi parola. Si probabil nu ajungi nicaieri nici daca stii informatiile alea. Care sunt facute de retardati. Ce problema ai la telefon? Poate te ajut altfel.

| AlesiaAsh explică (pentru Kriss96):

Da am auzit, si nu aparea nici unde ca nu-s idioata sa nu vad. laughing Ei bine am un telefon Lg l5 2 ..si e de la Vodafone. Pana sa intru pe abonament am fost pe cartela pe el si mi-am instalat diferite jocuri (pe cartela) si ca sa le recupelez (jocuriile sau aplicatiile si sa nu-l trimita la service in Bucuresti) a trebuit sa merg la sediul Vodafone si am descperit ca am nevoie de parola de gmail si daca nu o dau nu pot recupera nimic..Cont de facebook ai? E mai ok daca vorbim acolo. laughing

3 răspunsuri:
| NYK4u a răspuns:

Mai simplu ar fi sa iti faci alta adresa gmail si sa o notezi undeva ca sa nu mai uiti parola. Am avut aceeasi problema si asta a fost cea mai usoara calewinking

| AlesiaAsh explică (pentru NYK4u):

NYK4u stiu asta, dar cum ziceam am nevoie de contul de gmail din prezent dincauza unei probleme pe telefon happy