| SabinaMalik a întrebat:

A mai comandat cineva de pe EMAG? As vrea sa dau o comanda si nu stiu daca e sigur.

FUNDA

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Emag este cel mai sigur magazin online la ora actuala. Uite intra aici si vei vedea cate promotii au http://bit.ly/ZJt9LY si cate persoane il recomanda.

15 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA! Fara probleme.este un magazin foarte serios.

| Trălălău a răspuns:

Mi-am comandat laptopul. Comanda fara griji. E un site super sigur.

| Mihaela1964 a răspuns:

E sigur, sunt seriosi.

| Violente a răspuns:

Sunt sigur, dar recomand PC-GARAGE cu siguranță!

| AlinaOneDirection a răspuns:

Bună! Poti comanda liniștită. E foarte sigur.

| Beretta a răspuns:

Am comandat un monitor de la resigilate, a venit a 2-a zi fara un pic de probleme

| M29 a răspuns:

Salut!

Eu cumpar de la ei de cativa ani si nu am avut niciodata probleme cu ei. Produsul vine a 2-a zi chiar daca nu esti din Bucuresti sau din alt oras in care au ei magazine fizice.

O zi buna!

| Numb a răspuns:

Sunt de incredere, eu am comandat si mi-a venit comanda a2-a zi, comandasem un telefon.winking Poti face comanda linistita.

| AnastasescuF a răspuns:

Da este un site foarte sigur

| anaa5 a răspuns:

Poti comanda..stai linistita sunt foarte seriossi si eu am comandat multe de acolo si mai nou vreau sa imi cumpar si un telefon de la Emag... ai incredere in ei sa vezi ca iti vin produsele intregi..intr'o stare foarte buna. un transport bun. in 2-3 zile! succes... sper ca te-am ajutat! funda?

| Rëbý14 a răspuns:

Da... Eu am comandat o imprimanta si chiar si acum pare noua, a fost adusa cu masina si era inr-o stare perfecta ( nu ca nu ar mai fi).

| elena567 a răspuns:

DA este foarte sigur deci comanda linistit

| Nicolas39 a răspuns:

Comanda linistita ca nu o sa ai nici o problema sunt foarte seriosi si promti eu am comandat de la stick usb la casti audio 5. 1placa video etc.

| Vida_Fane_1996 a răspuns:

Da, e foarte sigur am comandat mai multe produse si nu am intampinat probleme...