| Nikk31 a întrebat:

Aș vrea să îmi iau un telefon nou. Ce telefon îmi recomandați dintre: Huawei P8/ P8 Lite sau Samsung Galaxy A5 (2016).
Mersi anticipat!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei P8 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Pietricel a răspuns:

Huawei P8 Lite.

| Crush247 a răspuns:

Cu banii pe care ii dai pe P8 sau A5, pune mana si cumapa-ti un Apple I'phone 5S Sau eventual un Samsung galaxy S5 second hand ca sigur nu o sa ai nimic de pierdut. mai ales la i'phone... in schimb P8 lite are un prieten cand l-a cumparat prima data mergea foarte bine. dar dupa o luna face faze la fel si A5-ul. eu recomand Apple ca telefon dar si ca laptop! Succes!

| MadagasHardwell a răspuns:

Iti recomand Samsung-ul pentru ca il am si e super.

| AllahuSnackBar a răspuns:

Cu banii de P8 iei S6, dar dacă faci comparație între modele ca P8 si P8 lite, mai bine iei un Nokia 1100 si restul banilor ii bei

| Stexx31 a răspuns:

Recomand Huawei P8 Lite.