| miry2013 a întrebat:

Buna TPU acu 3 luni am cumparat un laptop mediacom care are windows 10, nu prea l-am folosit, pana acu 3-4 zile cand l-am bijuterit un pic sa vad ce are pe el, si am vazut ca il pot pune pe modalitate tableta, am vazut ca imi da si touchscreen, am incercat sa il folosesc dar nu imi merge. Imi poate spune cineva daca e posibil sa il pot folosi fara tastatura si mouse? M-a c-am facut curioasa chestia asta dar nu ii pot da de cap. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Modul touchscreen nu functioneaza decat daca laptopul are un ecran touchscreen. El este acolo mereu intrucat e o functie care vine odata cu Windows 10.

| miry2013 explică (pentru anonim_4396):

Și cum pot ști dacă laptopul are un ecran touchscreen?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru miry2013):

Din cele spuse de tine nu are.