| Andya a întrebat:

Acum am vrut sa mai bag poze de pe telefon in calcuator cu ajutorul cablului USB si nu-mi apare nimic.Nu pot sa bag sau sa scot nici o fotografie sau mel... Ce sa faccrying? Ajutati-ma va rooog!

3 răspunsuri:
| Andya explică:

Pai...Am Lg KE970...Si din cauza USB-ului mi-am ars si cardul de mem.

| ady16 a răspuns:

Ce marca de telefon ai?

| ExciteMind a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei card de memorie cu cititor de card incorporat pentru ca la USB-uri nu este foarte sigur sa mearga dar eu iti garantez ca cititorul de card este foarte folositor deoarece de cand il am nu am avut nici o problema cu el! Sper ca t-i-am fost de ajutor! Astept fundita