| AnMa a întrebat:

Acum cateva zile am cautat jocul Dance online :X pe care il adoram acum un an dar nu l-am mai instalat dupa reinstalarea Windows-ului dar mi s-a facut dor de el asa ca m-am gandit sa il reinstalez dar nu mai merge siteul... adica nu il mai gasesc... adica nu situ ce s-a intamplat, mai precis laughing va rog sa ma ajutati puppy dog eyes
Multumesc anticipat
P. S. : presupun, dar nu vreau sa fie adevarat, ca s-a anulat siteul si va rog, daca puteti, si daca stiti un alt joc asemanator... big grin

1 răspuns:
| Genesis29 a răspuns:

Http://dance-online.en.softonic.com/ de aici il downloadezi