| Ynferno123 a întrebat:

acum cateva zile m-am conectat cu un cont de fortnite pe platforma ps 4 dar eu vreau sa mi-l schimb, dar exista o problema ca sa-l pot schimba trebuie verific emailul iar eu nu am contul in email sau introdus in google si ca sa-l pot recupera de pe google am nevoie de un fel de site pentru a decoda acel email de recuperare. Un fel de al doilea email pe care il introduci cand il creezi iar eu nu-l stiu si imi spune asta: Pentru a obține un cod de verificare, confirmați mai întâi adresa de e-mail pentru recuperare pe care ați adăugat-o în contul dvs : ex blablabla...@..etc am nevoie de un site pentru a decoda emailul pentru a primi codul pe google, va rog oameni buni, va rog am nevoie de mare ajutor, fiti buni va rog.

1 răspuns:
| ardeigras a răspuns:

Din păcate ai contul blocat, Dar pot să-ți faci alt user si sa iti pui contul acolo.