| MadalinaMadda a întrebat:

Acum cateva zile mi-am luat un telefon LG k501 si am un cablu de date la el. Problema este ca atunci cand conectez cablul de date la telefon telefonul meu se incarca si in plus nu imi apare nimic nici pe pc nici pe telefon.
Ce fac?
Va rog, spuneti ce sa fac!
Funda!

3 răspunsuri:
| EMike a răspuns:

Daca l-ai cumparat legal (sa zic), sau ma rog, l-ai cumparat sigilat, ar trebui sa ai un CD la el. Acolo ai un driver care ar trebui sa te ajute.

| alexxis0712 a răspuns:

Trebuie sa introduci CD-ul pe care l-ai primit sa instalezi softul lor.App se incarca deoarece are un rol de incarcator.

Răspuns utilizator avertizat