| RavanKun a întrebat:

Acum cateva zile parintii mi-au cumparat o consola playstation 2 SCPH-70004 din Spania(consola e din Spania nu ei au cumparat-o de acolo). Cand le-am spus de modat ei au zis ca au vorbit cu cel de la care au cumparat, iar acela a constatat ca nu se modifica nimic la consola, ci trebuie sa stii cum sa faci cd-urile cu jocuri.Nu cumva a moda un ps2 inseamna sa pui un chip in consola ps2 pentru a fi capabil sa ruleze jocurile NTSC PAL si cele piratate? Daca da imi puneti spune unde pot gasi pe cineva care se ocupa cu asa ceva in Iasi sau Targu' Frumos?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

La un service IT de la tine din localitate! iti trebuie Swap Magic original (numai ei il au) Bafta!

1 răspuns:
| 123erty1 a răspuns:

Cu cip modbo 760 si merg si NTSC si PAL am avut ps2 si mi l-am facut singur baga id asta de mess vasi2004h ii din iasi tel:0746580143 100 lei pret pe cip si montaj