| MrsDubstep a întrebat:

Acum doua saptamani mi-am cumparat un Samsung Galaxy S duos nou. In primele zile a functionat bine dar dupa ce am instalat o aplicatie, doua... a inceput sa se blocheze sau chiar sa se restarteze singur sau in timp ce il foloseam. S-ar putea cumva sa fi avut virusi acele aplicatii sau? Va rog spuneti-mi parerea voastrawinking

Răspuns Câştigător
| vegeta a răspuns:

Pai dezinstaleaza apliicatile alea pe care leai inst ca asa am patit si eu la un LG sunt aplicatiile virusate si de aceea se intampla asa da dp ce le-am dezinstalat si-a revenit telef meu...

| MrsDubstep explică (pentru vegeta):

Mersi de sfat o sa incerc dar, nu sunt sigura ca o sa mearga pentru ca de exemplu dupa ce se redeschide imi apare tot felul de reclame de jocuri online si nu stiu daca o sa mai scap de ele... :s

| vegeta a răspuns (pentru MrsDubstep):

Atunci daca tot nusi revine ar trebui sal duci la reparat daca ai garantie la el til repara si nu platesti nimic daca nu ai dul la un centru de reparati telef si til repara ca s-ar putea sa fie de la soft cine stie... sper sa dai funda daca consideri ca te-am ajutat big grin

| MrsDubstep explică (pentru vegeta):

Dau dau stai linistit laughing mersiwinking