| Pasztor_David_1990 a întrebat:

ajutati-ma sa aleg ce sa ii cumpar fiului meu de ziua lui am disponibil 1500 lei. Sony PlayStation4 sau Prestigio multipad diamond 10.1 3G? Dintre astea doua si nu stiu de care s-ar bucura mai mult si argumente va rog ca eu nu ma prea pricep la astea si sa inteleg si eu despre ce este vorba.Ma multumesc

Răspuns Câştigător
| PCinfo a răspuns:

Daca este pasionat de gaming (jocuri) ar trebui sa ii cumparati un PlayStation4 si niste joculete pe placul lui, sigur va adora acest cadou!

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

I-ai ps4.sunt jocurile ieftine.

| RaduTN a răspuns:

Cumpara-i PS4.Sunt foarte multe jocuri pentru aceea consola si plus daca ai un televizor full hd sau hd o sa se vada bine jocul.

| mateicoca a răspuns:

Cred ca s-ar bucura foarte mult de un PlayStation 4, este foarte bun si popular, jocurile au un pret mediu, si este chiar foarte performant.

| Pasztor_David_1990 explică:

Va multumesc tuturor de raspuns astazi i-am cumparat playstation 4 varianta cu gta 5 si a fost foarte incantat va multumesc happy