| Izabella97777 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine va rog...cum pot scrie pe pagina mea numele altor pagini ca dand click pe el sa intri in pagina respectiva de exemplu la o postare vreau sa specific sursa de unde am cules acea postare cum fac sa-mi apara numele acela albastru? am incercat sa scriu numele paginii respective ca pe fb-ul personal cand scrii numele acelei perosane careia-i adresezi un raspuns, incat daca dai click pe acel nume intri pe profilul acesteia. sper ca ati inteles la ce ma refer:d funda cel mai rapid raspuns si cel mai bun bineintelesbig grin.multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| Diiiia a răspuns:

Trebuie sa pui @ in fata de exemplu @moda in paris:X (e pagina mea)

3 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Se numesc linkuri si le copii din bara de adrese de unde ai respectiva sursa. Acolo unde scrii www.

| EuDarii a răspuns:

Sus acolo ai site0ul pe care esti ..selectezi(stii tu, cu albastru)tot scrisul ala multe. cu http://www. s.a. dai click dreapta. copy si apoi pui click-ul pe pagina unde vrei sa pui acel link dai click dreapta din nou si apoi paste! Sper ca te-am ajutat. funda? :X