| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU AJUTOR!
am o problema cu messu.Imi merge internetul sau cand bag alt id dar am o problema cu idul meu pe care intru cel mai des.
Cand bag id ul si parola imi apare asa : ´ We can´t sing you in to Yahoo Messenger.
There might be a problem with you Internet connection.make sure your computer in connected to the Internet.Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the conection problem.´
Ce ar putea fi? mi-a spart cineva parola?
Va rog spuneti-mi dau FUNDA la cine ma lamureste!

1 răspuns:
| Johnny97 a răspuns:

Exact, parola ta a fost sparta si modificata... sau poate ai uitat tu parola sau idul funda?happy